Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11860
Stary 16.01.2017, 18:19
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Kiko bardzo podoba się praca Cywki, chwali też dobrą technikę Mójty szczególnie przy stały fragmentach gry i dośrodkowaniach. Na minusie znajduje się Mały za grę na chaos i Stillić za słaba fizyczność, a Kiko preferuje walczaków w środku pola. Najprawdopodobniej 4-4-2 z Mójtą na lewej i Cywką oraz Alanem w środku.
Ja dodam jeszcze, że Buchalik bardzo dobrze wygląda i zanosi się, że to on będzie naszym pierwszym bramkarzem.
Odpowiedz cytując