Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
75973
16.01.2017, 17:24
Też mam takie wrażenie.
Dziwi mnie postępowanie Wisły, bo zapłaciła za testy medyczne gościa z którym nie uzgodniła kontraktu. A chyba nie kosztują one tanio...
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309