Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75970
Stary 16.01.2017, 17:16
Tak naprawdę Alan sam nie wiedział czy odchodzić z gieksy. Opcja Jagi nie wchodziła w rachubę, chociaż oni bardzo naciskali na transfer. Sam piłkarz zraził się zarówno opiniami o klubie jak i sposobem negocjacji, bo ten był delikatnie mówiąc żenujący.
Walka o niego trwała do wczoraj, bo jeszcze wczoraj byli u niego przedstawiciele Jagi jak i nasz trener Kiko. Kiko bardzo chciał Alana, ale koniec końców zaufał trenerowi Brzęczkowi, który namówił go żeby został jeszcze w gieksie. Gdyby decydowała kasa to poszedłby do Jagi.
Nie poszło ani o kwotę transferu, ani o odstępne, ani o prowizję managera. Manager jest ważny, ale na Boga to piłkarz decyduje gdzie chce grać. Alan postanowił zostać w gieksie.
W kwestii mojej wiarygodności, to ja pierwszy na shoutboxie podałem info, że Czerwiński nie przyjdzie do Wisły.
Odpowiedz cytując