For_FuN_ napisał(a):

|
Jeżeli do gry włączyły się inne kluby z ekstraklasy(walczące o coś), to wiadomo że chłopak wybierze np. Jagę. Probierz stawia na młodych, a zespół promuje piłkarzy, dodatkowo brak problemów finansowych, walka o MP i Puchary(w następnych sezonach również). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i możliwości kontraktowe(to nie są dawne czasy).
|
Nie mędrkuj, bo Jaga starała się o niego już latem i teraz ponowili ofertę, którą Czerwiński nie był zainteresowany. Był na testach medycznych u nas i coś się po drodze wyłożyło. Czy wina managera? Bardzo możliwe.