|
Jeżeli do gry włączyły się inne kluby z ekstraklasy(walczące o coś), to wiadomo że chłopak wybierze np. Jagę. Probierz stawia na młodych, a zespół promuje piłkarzy, dodatkowo brak problemów finansowych, walka o MP i Puchary(w następnych sezonach również). Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i możliwości kontraktowe(to nie są dawne czasy).
Inna możliwość, to GKS zaproponował solidny kontrakt i chłopak postanowił zostać w Iszej lidze(nie pierwszy taki przypadek).
|