szprotson napisał(a):

ale facet sie nie rozmyslił, tylko menadzer nasrał mu do głowy...
gdyby media nie zaczęły szumiec na prawo i lewo ze Czerwinski rozchwytywany, ze bardzo chce go Jaga (nomen omen ktora sciagneła juz typa na tą pozycje) ze Wisła ma kase bo sprzedała Jovica (Bolek wtedy wiedział ze ma Wisłe w szachu...) to dzis byśmy inaczej rozmawiali. A tak to pies poczuł mięso i powiedział ze kości nie zje.
Do tego nagłe opinie ekspertów z dupy ktorzy wychwalają AC pod niebiosa....to sie nazywa windowanie ceny.
Chwała Bogu ze nikt nie pisze na TT o tym Hiszpanie z Bytowii co podpisuje kontrakt. Wystarczyło by pare dni "pompy" na tt i juz menadzerowi moze palma od.......ić. Niestety to własnie o te hieny miał pretensje Cupiał cały czas
|
Nie do konca rozumiem.
Czy ty tutaj sugerujesz, ze menadzer Czerwinskiego dowiedzial sie o zainteresowaniu jego zawodnikiem z Twittera?
Po drugie, gosc taki rozchwytywany, taka niby licytacja a koniec koncow zostaje grac za kilka tysiecy w Katowicach.
Kupy sie roche to nie trzyma co mowisz.