|
ale facet sie nie rozmyslił, tylko menadzer nasrał mu do głowy...
gdyby media nie zaczęły szumiec na prawo i lewo ze Czerwinski rozchwytywany, ze bardzo chce go Jaga (nomen omen ktora sciagneła juz typa na tą pozycje) ze Wisła ma kase bo sprzedała Jovica (Bolek wtedy wiedział ze ma Wisłe w szachu...) to dzis byśmy inaczej rozmawiali. A tak to pies poczuł mięso i powiedział ze kości nie zje.
Do tego nagłe opinie ekspertów z dupy ktorzy wychwalają AC pod niebiosa....to sie nazywa windowanie ceny.
Chwała Bogu ze nikt nie pisze na TT o tym Hiszpanie z Bytowii co podpisuje kontrakt. Wystarczyło by pare dni "pompy" na tt i juz menadzerowi moze palma od.......ić. Niestety to własnie o te hieny miał pretensje Cupiał cały czas
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|