Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
Od: 09.2016
Offline
#
75948
16.01.2017, 13:33
nesta
napisał(a):
Piękny offtop... tymczasem mamy problem na prawej obronie, bo Czerwiński zostaje w GKS. Zobaczymy jaki jest Plan B Junco..
Najprawdopodobniej Arsenić już teraz w klubie, no chyba że był jeszcze ktoś na liście życzeń.
konvict1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konvict1993
Znajdź inne posty napisane przez konvict1993