Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75946
Stary 16.01.2017, 13:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście Czerwiński mógł się faktycznie obsrać i żaden z tych argumentów mógł nie trafić. Zwłaszcza że nie znamy kulis sprawy obiektywnie Junco mógł zrobić wszystko co mógł a i tak nie pomogło. Po prostu szkoda mi takiego kopacza z potencjałem. Wiadomo że najłatwiej kontraktuje się piłkarzy starszych z kartą na ręku (tam liczy się głownie już tylko kasa i długość kontraktu).
Mnie by było żal gdyby poszedł do Jagiellonii. Tym ruchem pokazał jednak że jest słaby psychicznie. To bardzo zły sygnał i szczerze mówiąc może dobrze że do nas nie przeszedł.

Junco nie może powiedzieć Czerwińskiemu że "nie ma konkurencji", chłopak musi się liczyć z walką o skład.
Teraz po jego akcji i sprzedaży Bobana jesteśmy przymuszeni kogoś sprowadzić. Będziemy pewnie brali jak leci, byle coś umiał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2017 o godz. 17:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując