wolfy napisał(a):

Ale w jakim sensie "masz pretensje"? Miał mu pistolet do głowy przystawić?
U nas miał pewny plac. Jeżeli się wystraszył, to bardzo źle świadczy o jego psychice.
|
Prawie
Przekonać go że nie ma się czego bać. Brak konkurencji, gra w klubie któremu podobno kibicuje, szansa na wypromowanie się itd.
Oczywiście Czerwiński mógł się faktycznie obsrać i żaden z tych argumentów mógł nie trafić. Zwłaszcza że nie znamy kulis sprawy obiektywnie Junco mógł zrobić wszystko co mógł a i tak nie pomogło. Po prostu szkoda mi takiego kopacza z potencjałem. Wiadomo że najłatwiej kontraktuje się piłkarzy starszych z kartą na ręku (tam liczy się głownie już tylko kasa i długość kontraktu).
Mam nadzieje że na jego miejsce nie sprowadzimy "starego pryka" prosto z łapanki. Stilić i Gonzales ze starszych wystarczą w tym okienku.