Ogryzek napisał(a):

|
O ile nie mam pretensji do Junco o Mazka to o Czerwińskiego tak.
|
Ale w jakim sensie "masz pretensje"? Miał mu pistolet do głowy przystawić?
U nas miał pewny plac. Jeżeli się wystraszył, to bardzo źle świadczy o jego psychice. Gdyby wybrał Jagiellonię - OK, pewnie od tego sezonu, ale zostawanie w pierwszej lidze? Nie jest już juniorem, jeżeli nie czuje się dość pewnie teraz, to nie wiem czy kiedykolwiek będzie.