Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75943
Stary 16.01.2017, 13:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
O ile nie mam pretensji do Junco o Mazka to o Czerwińskiego tak.
Ale w jakim sensie "masz pretensje"? Miał mu pistolet do głowy przystawić?
U nas miał pewny plac. Jeżeli się wystraszył, to bardzo źle świadczy o jego psychice. Gdyby wybrał Jagiellonię - OK, pewnie od tego sezonu, ale zostawanie w pierwszej lidze? Nie jest już juniorem, jeżeli nie czuje się dość pewnie teraz, to nie wiem czy kiedykolwiek będzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując