Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75940
Stary 16.01.2017, 12:54
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
A z Czerwinskim nie mielibysmy problemu ?
Bedzie klopot to zagra Cywka.

Wielkie halo o pierwszoligowca.
Z jednej strony - chłopak wygląda obiecująco pod kątem możliwego rozwoju.
Z drugiej - jeżeli tak postanowił, to lepiej że został w pierwszej lidze. Gdyby wybrał Jagiellonię znaczyłoby że chodzi o kwestie finansowe, ale chyba po prostu boi się ekstraklasy?
Dziwna decyzja...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.01.2017 o godz. 13:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując