7 kotów napisał(a):

A z Czerwinskim nie mielibysmy problemu ?
Bedzie klopot to zagra Cywka.
Wielkie halo o pierwszoligowca.
|
Z jednej strony - chłopak wygląda obiecująco pod kątem możliwego rozwoju.
Z drugiej - jeżeli tak postanowił, to lepiej że został w pierwszej lidze. Gdyby wybrał Jagiellonię znaczyłoby że chodzi o kwestie finansowe, ale chyba po prostu boi się ekstraklasy?
Dziwna decyzja...