Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75935
Stary 16.01.2017, 12:12
Cytat:
Marcelo na początku popełniał głupie błędy i nie trzymał linii spalonego (wynikało to z faktu, że w Brazylii drugi stoper robi "głębię", tak tłumaczył to Cleber). Wszyscy pamiętają go z czasów kiedy grał już świetnie i niemal bezbłędnie, ale początki w Wiśle bywały trudne.
O tym pisałem w przypadku Urygi, tzw. "sweeper". Z jednej strony robi mu się krzywdę, z drugiej strony wystawienie jako zwykłego środkowego robi krzywdę szeroko pojętej Wiśle.

Cytat:
wykpienie teorii o braku doświadczenia. Tutaj chodzi o talent i umiejętności. Głupie faule i notoryczne spóźnienia nie można tłumaczyć brakiem doświadczenia...
O to właśnie chodzi. Błędy każdy popełnia (vide Ramos wczoraj), ale chodzi o STABILIZACJĘ. Guzmics miał w zwyczaju jeden katastrofalny błąd, ale wyłączając go grał jak profesor. Przy Alanie palpitacja.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując