Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75934
Stary 16.01.2017, 11:56
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Fajne porównanie Marcelo vs. Uryga, może jeszcze porównajmy Boguski vs. Messi?
Marcelo na początku popełniał głupie błędy i nie trzymał linii spalonego (wynikało to z faktu, że w Brazylii drugi stoper robi "głębię", tak tłumaczył to Cleber). Wszyscy pamiętają go z czasów kiedy grał już świetnie i niemal bezbłędnie, ale początki w Wiśle bywały trudne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując