silver03 napisał(a):

Fajne porównanie Marcelo vs. Uryga, może jeszcze porównajmy Boguski vs. Messi?
|
Marcelo na początku popełniał głupie błędy i nie trzymał linii spalonego (wynikało to z faktu, że w Brazylii drugi stoper robi "głębię", tak tłumaczył to Cleber). Wszyscy pamiętają go z czasów kiedy grał już świetnie i niemal bezbłędnie, ale początki w Wiśle bywały trudne.