|
Senior Member
Offline
|
|
silver03 napisał(a): 
|
Kiko bardzo podoba się praca Cywki, chwali też dobrą technikę Mójty szczególnie przy stały fragmentach gry i dośrodkowaniach. Na minusie znajduje się Mały za grę na chaos i Stillić za słaba fizyczność, a Kiko preferuje walczaków w środku pola. Najprawdopodobniej 4-4-2 z Mójtą na lewej i Cywką oraz Alanem w środku.
|
Adenalix napisał(a): 
|
Proszę napisz, że żartujesz.
|
 ludzie to pelikany 
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|
|