Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11845
Stary 16.01.2017, 11:07
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Kiko bardzo podoba się praca Cywki, chwali też dobrą technikę Mójty szczególnie przy stały fragmentach gry i dośrodkowaniach. Na minusie znajduje się Mały za grę na chaos i Stillić za słaba fizyczność, a Kiko preferuje walczaków w środku pola. Najprawdopodobniej 4-4-2 z Mójtą na lewej i Cywką oraz Alanem w środku.
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Proszę napisz, że żartujesz.
ludzie to pelikany
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując