|
Raczej wykpienie teorii o braku doświadczenia. Tutaj chodzi o talent i umiejętności. Głupie faule i notoryczne spóźnienia nie można tłumaczyć brakiem doświadczenia... Obydwaj zawodnicy grali u nas na tej samej pozycji i byli w tym samym wieku. Z tym, że Alan ma dużo więcej rozegranych spotkać, tak więc doświadczenia powinien mieć większe.
|