ABGwislakABG napisał(a):

|
Nie techniczne. Krycie, odbiór, ustawianie się, wyskok, pressing, gra glowa. To uznaje za abecadlo na jego pozycji, a co rusz któryś element znacznie szwankuje, po kolei. Psychika też totalnie rozbita, z czym się w jednym z postów zgodziles. Między innymi chłodna głową, której brak powoduje karne dla przeciwnika.
|
Co ma chłodna głowa do tego, że zostawił nogę, napastnik to wykorzystał a sędzia się nabrał? Nie chłodna głowa a brak doświadczenia.
Ja pamiętam jakie cuda czasami Glik w Piaście wyczyniał, a był w wieku Urygi. I sam dziwiłem się że Włosi takie drewno sprowadzili.
najm napisał(a):

|
To ma jeszcze jakiś związek z polityką transferową, czy już całkowicie odeszliście od tematu? Od Waszych dywagacji jest dział poświęcony naszym piłkarzom.
|
Ma o tyle, że podobno jak nie ściągniemy Arsenicia to będzie dramat, ponieważ rzekomo ekstraklasa to dla Urygi i Żemło za wysokie progi.
Obecna kadra -> polityka transferowa. Dlatego Ramirez wspominał o lewym obrońcy bo mamy poza Sadlokiem kontuzjowanego Pietrzaka i Mójtę, który - umówmy się - nie daje rady w obronie.