Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19685
Stary 16.01.2017, 00:28
Cytat:
http://www.transfermarkt.pl/pontus-e...spieler/108745
Ja bym chętnie jego zobaczył u nas. Może i w 2 norweskiej ale ładował bramy na potęgę. Skoro strzelającego w IV lidze Drzazgi się nie baliśmy brać to jego tym bardziej. Czy mógłby być to niższy poziom niż naszej 1 ligi? Wątpie
A Zdenek nie przychodził aby do nas jako król strzelców tamtejszej 1 ligi?
Odpowiedz cytując