Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75923
Stary 15.01.2017, 23:10
To co wymieniłeś nie błyszczy u niego, ale jak głowe ułoży to w ciągu roku to wszystko poprawi na wysoki poziom. Prawda jest taka, że chłopak zaczynał w Wielkiej Wiśle, a następnie zaczął przebijać się do składu jak szło gorzej niż ktokolwiek sobie wyobrażał i myślę, że to może mu ciążyć. Jeśli Kiko i przede wszystkim my-kibice zbudujemy dobrą atmosferę to wszystko może iść tylko ku lepszemu.
Odpowiedz cytując