|
To co wymieniłeś nie błyszczy u niego, ale jak głowe ułoży to w ciągu roku to wszystko poprawi na wysoki poziom. Prawda jest taka, że chłopak zaczynał w Wielkiej Wiśle, a następnie zaczął przebijać się do składu jak szło gorzej niż ktokolwiek sobie wyobrażał i myślę, że to może mu ciążyć. Jeśli Kiko i przede wszystkim my-kibice zbudujemy dobrą atmosferę to wszystko może iść tylko ku lepszemu.
|