Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75916
Stary 15.01.2017, 22:36
Nasz najlepszy strzelec, exeqo piąty snajper ligi, będący równocześnie biegającym po całej długości boiska pomocnikiem a nie na napastnikiem to pokraka

Dobrze się uśmiałem. Jestem przekonany, że Paweł Brożek w najmokrzejszych snach marzy w tym momencie o takiej rundzie jaką miał Boguski. Najbardziej mi się podobał argument, że poza bramkami to nic nie pokazał

Szczerze to Rafał pierwszą połowę rundy przespał i miał zwyczajnie słabą, ale w drugiej to był nasz najlepszy piłkarz. W interesie nas wszystkich jest to, żeby tą formę utrzymał.

Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.01.2017 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując