Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75915
Stary 15.01.2017, 22:29
Stajesz do mnie w opozycji więc mniemalem, że będziesz kontrowac czy też punktowac w każdą moją wypowiedź, więc w taki, a nie inny sposób ja argumentowałem. Ty uważasz, że z Alana da się coś więcej wycisnąć, ja uważam, że nie. Ja nie uznaje, że młody, zdolny, może się rozwinąć. Gość na ten wiek powinien być już piłkarzem w pełni ukształtowanym. Ja oprócz jego postury fizycznej i faktu polskiej narodowości nie widzę zadnych plusów. Chętnie zmienię zdanie, będę dzięki temu lepiej spał. Ale argument, że ostatnio jakby mniej baboli robi do mnie nie trafia z racji przedstawionych wyżej skrótów, meczu rewanżowej z amika, w Szczecinie z paprykarzami jak i tym, ze gra zaraz z przodu bramkarza, więc siłą rzeczy musi podawać do przodu o kilka metrów.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując