ABGwislakABG napisał(a):

Kolego ABG odpisz gimbusowi, który niedawno poruszał się busem, a teraz zgrywa filantropa, że przykład gry Urygi jako środkowego obrońcy ma w meczu Wisła - Amica 30 listopada 2016r... Jest to tzw "szach mat". Do tego śmiało można dopisać Żemłe.
Z szybkością Brożka troche przesadziłeś, chyba, że chodzi Ci czasy 10 lat wstecz.