|
up
Ja to widzę trochę inaczej niemniej jednak jako błąd. Jako "pójście na raz" uważam agresywną, dynamiczną próbę odbioru piłki, która przy zmianie kierunku biegu atakującego i braku trafienia w piłkę obrońcy kończy się jego objechaniem. Uryga stał w miejscu i tylko wystawił nogę. Moim zdaniem to nie jest hehe "krycie na raz".
wislak
Nie rozumiesz czemu dałem za przykład Boguskiego? Spieszę z pomocą.
Moim zdaniem ci dwaj panowie to na chwilę obecną największe pokraki u nas w drużynie. Różnica jest miedzy nimi taka, że 22 letni Alan może się jeszcze czegoś nauczyć, natomiast 10 lat starszy Rafał to tak średnio bym powiedział.
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 15.01.2017 o godz. 21:29.
|