Cytat:
Gdyby Uryga w wieku 19-20-21 lat prezentował wyższy poziom niż Głowacki lub Guzmićś to aktualnie grałby minimum w lidze holenderskiej, jak nie Bundeslidze i pukał do pierwszej reprezentacji. Na stopera to nie jest zaawansowany wiek.
Zastanów się czasem zanim coś napiszesz.
|
Obejrzyjcie jakikolwiek mecz Wisły z Urygą w składzie zanim coś napiszecie.
Cytat:
|
Ale tak konkretnie, czego Uryga nie zna? Jakich podstaw na pozycji stopera nie opanował? Ja już wiem, że w tym momencie po prostu dorabiasz teorię do głupoty którą palnąłeś, chcę tylko żebyś się podłożył.
|
Krycie na raz, podania wyłącznie do tyłu, podania w światło bramki do bramkarza, gdy bardzo mocno naciska go napastnik drużyny przeciwnej, odpuszczanie krycia przy stałych fragmentach gry.
Nie wiem, chodzi któryś z Was na stadion? Powie mi któryś zwolennik, w czym gość jest faktycznie dobry?
Miał jakiś mecz, gdzie nie odpierrdolił jakiejś idiotycznej kartki, karnego?