Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75888
Stary 15.01.2017, 20:47
Cytat:
Nie wiem co cię tu dziwi bo mnie nic.
Mnie również nie dziwi, zwłaszcza krótka ludzka pamięć.

Jeżeli dla Ciebie 22/23 latek nie znający piłkarskiego abecadła, gdzie normalnie uczysz się tego w żaczkach/żuczkach jest faktycznie młody, gniewny, perspektywiczny, to nie mamy o czym gadać.

Też chciałbym żyć w takiej bajce, ale niestety mam za dużo nałogów, nie chcę dokładać do kolekcji narkotyków.

Bez odbioru.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując