Cytat:
|
Nie wiem co cię tu dziwi bo mnie nic.
|
Mnie również nie dziwi, zwłaszcza krótka ludzka pamięć.
Jeżeli dla Ciebie 22/23 latek nie znający piłkarskiego abecadła, gdzie normalnie uczysz się tego w żaczkach/żuczkach jest faktycznie młody, gniewny, perspektywiczny, to nie mamy o czym gadać.
Też chciałbym żyć w takiej bajce, ale niestety mam za dużo nałogów, nie chcę dokładać do kolekcji narkotyków.
Bez odbioru.