Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75887
Stary 15.01.2017, 20:39
Ok zrobiłem to dla ciebie. Sprawdziłem również 19 kolejkę, ale ostrzegam-to już ostatnia. W 19 kolejce na środku obrony przynajmniej jeden Polak nie wystąpił w zawrotnej liczbie ekip-2: Jaga, Piast.

Czemu Uryga nie występował 5 lat temu? Stary chłop, 17 lat miał. Ja w jego wieku nie takich na orliku wygryzałem. Głowacki to klasa sama w sobie a Rysiek to reprezentacyjny obrońca ćwierćfinalisty Euro 2016- jak Pazdan ze stolycy.
Nie wiem co cię tu dziwi bo mnie nic.
Odpowiedz cytując