Wojtas napisał(a):

Tak bo Legii choc nie lubię,tam widać to ze wsyztscy są jednością ,wszedzie.Na trybunach ,w zarządzie,kazdy jest "bratem".U nas to troche puste słowa ,choc sytuacja sie ustabilizowała.
Te Praskie,Basałaje,Kapki,to byly pasozyty które wypijały z Wisły i Cupiała wsyztsko ,przez tyle lat,a potem jak sie obudzislismy bez tego wszystkiego to az dziwne to było.
|
Dokładnie. To byli ludzie, którzy tylko patrzyli jak sie dorobić kosztem Wisły i Cupiala. No przecież aż boli takie porównanie, ze kiedyś za Wisle odpowiadał np. Rogala jako naczelny podpowiadacz Cupiała.
Naprawdę dać tym ludziom czas, sponsorów, chwile spokoju i będziemy wielcy.