Cytat:
|
Rzeczywiście moja pomyłka z liczba wystepów. Ma ich 67 w ciągu 2,5 roku(26/sezon).12 w tym sezonie czyli 5 mniej niż Mączyński. Nie wiem jak ty ale ja bym tego odsunięciem od składu nie nazwał.
|
Gdy ma się jednego LO i 2 ŚO, przy czym jeden kończy karierę dziwią Cię występy?
JEŻELI RYSIEK I GŁOWA MOGLI WYSTĄPIĆ (brak kartek, kontuzji) TO WYSTĘPOWALI.
Uryga zawsze był zapchajdziurą czy na DP czy ŚO.
Dlaczego tyle nie grał przy Jaliensie, Branco, Chavezie? Czyżby nie mógł się przebić przez tak spektakularny poziom?
Cytat:
|
Tak, reprezentacja to jest argument na umiejętności...
|
Nie U21.
Cytat:
|
Zaciekawiłeś mnie tymi polakami na ŚO. Sprawdziłem składy z 20 kolejki i tylko w Koronie i Jadze na tej pozycji nie zagrał Polak w wyjściowej. Czy twój argument właśnie stał się inwalidą?
|
Hmm, faktycznie. Wyciągnij pojedynczą kolejkę. Tak to i ja mogę wyciągnąć wpierrdol 6-2 w Szczecinie z zestawieniem Uryga-Żemło. Czy Twój kontrargument stał się właśnie inwalidą?