86 spotkań ma od sezonu 2011/2012, czyli patrząc na inaugurację sezonu zaczynające się w lipcu nie jest najlepiej. Aaa, jeszcze 7 dodatkowych spotkań po reformie, zgadza się?
A w dodatku, to jego występy były spowodowane absencjami Ryśka, Głowy, Sadloka. W statystykach znajdziesz owszem występy od 1 składu, ale trener mając do dyspozycji ww. trójkę Uryga był środkowym na ławce rezerwowych, gdzie może podał do przodu bidon z wodą/izotonikiem.
Mowa była o ŚO, nagła zmiana tematu brakiem argumentów?
Uryga ma elementarne braki w piłkarskim abecadle, np. krycie raz. Tego się uczy w żaczkach/żuczkach, a nie w wieku 22/23 lat, które ma. Nie nadąża ani GŁOWA, jak byłeś łaskaw zauważyć, ani NOGI. NOGI zaś wyprzedzają głowę, po czym tracimy bramki z 11 metrów.
U21 jako argument na jego umiejętności?
Na palcach jednej ręki policzysz kluby, gdzie na stoperze główną rolę odgrywają Polacy.