Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75873
Stary 15.01.2017, 19:43
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Dogadają się. Sporawdzenie Asrenicia teraz leży w interesie obu klubów. 150 dostaną i na wiosnę będzie u nas.
150t to chyba w złotych.
150 czy nawet 100t euro za (nawet nie) półroczne wypożyczenie-opiliście się chyba. Biznes jak diabli.
Odpowiedz cytując