ashkeczup napisał(a):

|
Dogadają się. Sporawdzenie Asrenicia teraz leży w interesie obu klubów. 150 dostaną i na wiosnę będzie u nas.
|
150t to chyba w złotych.
150 czy nawet 100t euro za (nawet nie) półroczne wypożyczenie-opiliście się chyba. Biznes jak diabli.