|
Nie ....a po prostu zapomniałem, że każdy tu oczekuje Sergio Ramosa no takiego Boatenga to na bide. Uryga gra w reprezentacji u21 więc chyba coś tam ogarnia. Chłopak wcześniej grał ŚO i dawał sobie rade.Zresztą co będę dyskutować z typem, który jest z kmwtw i na forum kibiców Wisły ma fantastyczną karykaturę Kaczyńskiego na awatarze. Zobaczysz, że Uryga jeśli tylko będzie na ŚO występować to jeszcze da ci powód do zmiany opinii o jego przydatności, ale oczywiście nigdy tego nie przyznasz bo jesteś nieomylnym znaffcą sportu. Problem Alana to nie nogi tylko GŁOWA. Mam nadzieję, że poprawi koncentrację, odporność na presję i mamy gościa na lata.
Edit: Przy brakach jakie mieliśmy niedawno w kadrze grał Sarki i Sikorski zamiast dać szanse młodych. Czym te dwie łamagi się wyróżniały skoro twierdzisz, że forma była wyznacznikiem występów? Strzelali? Asystowali? To byly ofensywni gracze. Czemu taki Kościelniak czy Zając nie dostawali wtedy więcej czasu na boisku? Strzelili by -1 bramkę?
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 15.01.2017 o godz. 19:47.
|