ABGwislakABG napisał(a):

|
Kontuzja spanisza albo Głowy i jesteśmy w PiSdzie. Sadlok z LO na stopera, równoznaczne z Mojta na lewej obronie, to już PiSda z byłą.
|
a co Ty pokemon jesteś, że nie umiesz napisać ....a? politykę sobie zostaw na inne miejsca a tego Arsenica ściągną raczej teraz, bo tamci pewnie będą chcieli chociaż 100 koła ojro.