Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19680
Stary 15.01.2017, 16:10
konik28 napisał(a):Wyświetl post
Tego napadziora bym u nas chciał http://www.transfermarkt.pl/robert-n...spieler/424058
Zawsze musi byc jakis murzyn w druzynie? Nie moze byc nie wiem... normalnie?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując