|
Przy czym nie nastawiałbym się na wypożyczenie, chyba, ze niemcy będą opłacać lwią część kontraktu (na co raczej nikt normalny się nie zgodzi, płacić za zawodnika i go nie mieć do dyspozycji?) bo nie ma możliwości, żeby Wisłę było stać nawet na 10% tego, co Kuba dostaje w VfL
|