Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
 
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75850
Stary 15.01.2017, 12:03
Przy czym nie nastawiałbym się na wypożyczenie, chyba, ze niemcy będą opłacać lwią część kontraktu (na co raczej nikt normalny się nie zgodzi, płacić za zawodnika i go nie mieć do dyspozycji?) bo nie ma możliwości, żeby Wisłę było stać nawet na 10% tego, co Kuba dostaje w VfL
Odpowiedz cytując