|
Moim zdaniem transfer Guzmica jest strzałem w 10. Nie wiem jak to się stało, że jest on ceniony tak wysoko. Gośc nie ma motoryki, nie potrafi rozegrać piłki do przodu, zrobił w obronie Wisły mnóstwo błędów. Szczerze, od roku gdy ktoś podawał mu piłkę szybciej niż turlająca się kula do kręgli a w jego stronę biegł napastnik drżałem za każdym razem..
Jedynym jego atutem jest wzrost i to tylko w defensywie bo w 65 meczach bramki dla Wisły głową nie strzelił. .
Jeżeli chodzi o Jovica tutaj jest większa szkoda, gość bardzo szybki i sprawny. Na skrzydle ciężko było wygrać z nim pojedynek biegowy. Bardzo szybko reagował, miał dobrą wydolność i podłączał się do akcji ofensywnych.
Polecam wszystkim niesamowite urządzenie jakim jest Airwheel
|