RIVER wychodzi, więc na to, że byli zajebiści

Tylko przeanalizowałeś 20 kolejek. Mniejsza z tym, wiadomo, że Jovic jest dużo lepszym zawodnikiem od Bartosza, ładnie podłącza się pod akcje ofensywne, ale za to średnio broni i fatalnie grał głową w naszym polu karnym...
Guzmics >> Uryga to oczywiste, ale miał swoje bardzo słabe momenty..
Napisałem z czego ich zapamiętam... Obaj zajebali nam najważniejsze mecze i tak już jest, że to się bardziej pamięta niż wyczyszczenie pola karnego np z Górniekim Z czy innym spadkowiczem (choć i z nimi traciliśmy gole).
Tak jak pisałem, płakać nie będę, jest dużo więcej zawodników, których było mi żal. Do tego dochodzi ich pieprzenie o odejściu, mówię im NARA!
Zastąpienie ich Mójtą, Bartoszem i Urygą oczywiście jest samobójstwem, ale to nei gloryfikuje wyżej wymienionej dwójki.