Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75789
Stary 14.01.2017, 02:58
RIVER wychodzi, więc na to, że byli zajebiści Tylko przeanalizowałeś 20 kolejek. Mniejsza z tym, wiadomo, że Jovic jest dużo lepszym zawodnikiem od Bartosza, ładnie podłącza się pod akcje ofensywne, ale za to średnio broni i fatalnie grał głową w naszym polu karnym...

Guzmics >> Uryga to oczywiste, ale miał swoje bardzo słabe momenty..

Napisałem z czego ich zapamiętam... Obaj zajebali nam najważniejsze mecze i tak już jest, że to się bardziej pamięta niż wyczyszczenie pola karnego np z Górniekim Z czy innym spadkowiczem (choć i z nimi traciliśmy gole).

Tak jak pisałem, płakać nie będę, jest dużo więcej zawodników, których było mi żal. Do tego dochodzi ich pieprzenie o odejściu, mówię im NARA!

Zastąpienie ich Mójtą, Bartoszem i Urygą oczywiście jest samobójstwem, ale to nei gloryfikuje wyżej wymienionej dwójki.

Odpowiedz cytując