Konrad. napisał(a):

Konvic1993 - skoro uważasz że jovic jest warty min 800 tys euro, sprzedaj mieszkanie/dom, złóż ostre turkom że kupisz go za 600 tys, a sam sprzedaj go za 800 - na czysto zarobisz 200 tys euro - milion złotych w tydzień.
Na co czekasz?
|
Nie chce działać na szkodę Wisły.
Gdybym go kupił za 600k na konto Wisły wpłyneło by co prawda dodatkowe 60k ale nie było by szans że Boban rozegra 30 meczy dla Bursasporu przez co klub straciłby szanse na dodatkowe 100k
