Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75783
Stary 13.01.2017, 22:48
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
Może mam inne oczy niż niektórzy użytkownicy, ale jak dla mnie Jović to przecież był z Bereszyńskim najlepszy prawy obrońca ligi. nie pamiętam podobnego od czasów Cikosa. Plus jest taki, że bok obrony to teoretycznie najłatwiejsza pozycja na boisku - o przynajmniej solidnego zastępce nie powinno być cięzko.
Ja bym powiedzial od czasow Urugwajczyka Alvareza to byl dobry obronca
Odpowiedz cytując