Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19672
Stary 13.01.2017, 19:50
As napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej podpisuje, dlaczego mialby nie podpisac? Wrzucasz klauzule, ze kontrakt wchodzi w zycie i nabiera mocy prawnej po pomyslnym przejsciu testow medycznych, ktore gosc przechodzi w czerwcu.
Jaki bylby sens badanie goscia w styczniu kiedy w rundzie wiosennej moze doznac skomplikowanego zlamania nogi, ktore sprawi ze gosc nie moze zawodowo grac.

Po to podpisuje sie kontrakt przedwstepny w styczniu aby sie zabiezpieczyc na taka ewentualnosc.
otóż to
Odpowiedz cytując