|
Senior Member
Offline
|
|
As napisał(a): 
Jak najbardziej podpisuje, dlaczego mialby nie podpisac? Wrzucasz klauzule, ze kontrakt wchodzi w zycie i nabiera mocy prawnej po pomyslnym przejsciu testow medycznych, ktore gosc przechodzi w czerwcu.
Jaki bylby sens badanie goscia w styczniu kiedy w rundzie wiosennej moze doznac skomplikowanego zlamania nogi, ktore sprawi ze gosc nie moze zawodowo grac.
Po to podpisuje sie kontrakt przedwstepny w styczniu aby sie zabiezpieczyc na taka ewentualnosc.
|
otóż to 
|
|