Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75774
Stary 13.01.2017, 19:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale dlaczego za mało? Boban dobrze grał ofensywnie, ale w defensywie bardzo często się "obcinał". Do tego członek jednej z najgorszych linii obrony, często idiotycznie faulujący w okolicach pola karnego.

Poszedł do ligi tureckiej, a nie do Bundesligi z tych samych powodów dla których Guzmić wylądował w lidze chińskiej. Na ekstraklasę byli OK (chociaż to raczej stany średnie), ale to chyba tyle. Trzeba spojrzeć realnie, a nie przez pryzmat sympatii, bo wszyscy mamy związane z nimi przyjemne wspomnienia.

Moglibyśmy na nich zarobić jakby się trafił "frajer". Widocznie takiego nie było. Rynek wycenił ich jak wycenił.

Wybaczcie, ale Bereszczyński ma o wiele lepsze CV i sprawdzał się na tle poważniejszych rywali niż Górnik Łęczna.
No więc właśnie. Przyjęliśmy pierwszą lepszą ofertę, która totalnie byłaby do odrzucenia, gdyby Jovic nie upierał się na transfer. Jednym słowem, twierdzisz, że wyszliśmy na tym dobrze, a 300k to zupełnie rozsądna cena, tak?

Bobanowi zostało 1,5 roku kontraktu, zaczął być powoływany do kadry, w której ma szansę zagościć na stałe, bo na prawej obronie jak na razie Słowenia nie ma pewniaka. Taki zawodnik jest wart lepszych pieniędzy.

Źródło problemu leży trochę gdzie indziej - w wysokości oferowanych w Polsce zarobków. Wystarczy, że zgłosi się jakiś Bursaspor, Trabzonspor albo inny Spermaspor, żeby niektórzy kopacze zapomnieli, że obowiązuje ich podpisany własnoręcznie kontrakt i zaczynają skamleć jak to im bardzo źle w naszym kraju.
Odpowiedz cytując