nesta napisał(a):

Jutro o 12.30 Semir bankowo i moze tez Czerwiński.
A tych naszych obrońców co odeszli nie przeceniajcie za bardzo. Dość bramek Wisła straciła..
|
dokladnie 35 bramek w 20 meczach! drugi najgorszy wynik w lidze! a na palcach jednej reki mozemy policzyc mecze gdzie zagrali na zero z tyłu