Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75772
Stary 13.01.2017, 19:18
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jutro o 12.30 Semir bankowo i moze tez Czerwiński.

A tych naszych obrońców co odeszli nie przeceniajcie za bardzo. Dość bramek Wisła straciła..
dokladnie 35 bramek w 20 meczach! drugi najgorszy wynik w lidze! a na palcach jednej reki mozemy policzyc mecze gdzie zagrali na zero z tyłu
Odpowiedz cytując