wolfy napisał(a):

|
Ja nie wiem jak kolega wyżej to 800 tys wyliczył. Czemu nie 750 tys., albo 900?
|
Minimum 800k przecież jest napisane i jest napisane że to moje prywatne zdanie.
Jeśli nie chcieliśmy sprzedać Bobana a poszedł za 300k to za ile by poszedł gdybyśmy go chcieli sprzedać ?
To jest oferta nie do odrzucenia?
Moim zdaniem jawne frajerstwo.
W jego miejsce pozyskujemy gracza z I ligi , połowa forum pieje z zachwytu.
A jak nie wypali to zostaniemy z Bartoszem który z całym szacunkiem obrońcą jest marnym co dobitnie pokazał mecz z Pogonią.
Trzeźwo oceniam że w tej sprawie podejmujemy ryzyko. To moje zdanie i wcale nie muszę mieć racji.