Wyświetl pojedynczy post
konvict1993
Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75770
Stary 13.01.2017, 19:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem jak kolega wyżej to 800 tys wyliczył. Czemu nie 750 tys., albo 900?
Minimum 800k przecież jest napisane i jest napisane że to moje prywatne zdanie.
Jeśli nie chcieliśmy sprzedać Bobana a poszedł za 300k to za ile by poszedł gdybyśmy go chcieli sprzedać ?
To jest oferta nie do odrzucenia?
Moim zdaniem jawne frajerstwo.
W jego miejsce pozyskujemy gracza z I ligi , połowa forum pieje z zachwytu.
A jak nie wypali to zostaniemy z Bartoszem który z całym szacunkiem obrońcą jest marnym co dobitnie pokazał mecz z Pogonią.
Trzeźwo oceniam że w tej sprawie podejmujemy ryzyko. To moje zdanie i wcale nie muszę mieć racji.
Odpowiedz cytując