|
^^ Ale Kuba nie jest 10 tylko skrzydłowym, za rok mamy MŚ i by na nie pojechać musi regularnie grać. Tymczasem nie mieści się w kadrze meczowej 13 drużyny Bundesligi. W tym wieku nie ma co się czarować ze zmienianiem pozycji, zwłaszcza że nigdy na środku nie grał a sama technika na tej pozycji nie wystarczy.
|