|
Akurat Kuba ma taką technikę i zmysł, że z powodzeniem mógłby grać na 10, więc ta utrata atutu w postaci dynamiki nie musi być bardzo widoczna. Wymogiem byłoby dopasowanie obciążeń treningowych, bo Błaszczu akurat jest dość podatny na różne urazy. Póki co to science-fiction i nie widzę go w Wiśle przed 2019 rokiem.
|