|
Uważam że wartość Jovicia to minimum 800k ojro. I za taką kwotę powinien zostać sprzedany.
300k to nieporozumienie. Podejrzewam że zadecydowały kwestie poza sportowe:
wysoka pensja Bobana, a także nastawienie samego zawodnika który pokazywał jakieś fochy w wywiadach z tego co pamiętam.
|