Revolver napisał(a):

|
No to niestety pierwsza lekka wtopa Junco. 300k Euro to zdecydowanie za mało. Kolejnych 100k możemy równie dobrze nigdy nie zobaczyć znając sposób, w jaki Turasy robią interesy. Jovic musiał mu bardzo płakać w gabinecie, że Junco puścił go za pół-darmo.
|
Ale dlaczego za mało? Boban dobrze grał ofensywnie, ale w defensywie bardzo często się "obcinał". Do tego członek jednej z najgorszych linii obrony, często idiotycznie faulujący w okolicach pola karnego.
Poszedł do ligi tureckiej, a nie do Bundesligi z tych samych powodów dla których Guzmić wylądował w lidze chińskiej. Na ekstraklasę byli OK (chociaż to raczej stany średnie), ale to chyba tyle. Trzeba spojrzeć realnie, a nie przez pryzmat sympatii, bo wszyscy mamy związane z nimi przyjemne wspomnienia.
Moglibyśmy na nich zarobić jakby się trafił "frajer". Widocznie takiego nie było. Rynek wycenił ich jak wycenił.
Wybaczcie, ale Bereszczyński ma o wiele lepsze CV i sprawdzał się na tle poważniejszych rywali niż Górnik Łęczna.