Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75758
Stary 13.01.2017, 17:07
Revolver napisał(a):Wyświetl post
No to niestety pierwsza lekka wtopa Junco. 300k Euro to zdecydowanie za mało. Kolejnych 100k możemy równie dobrze nigdy nie zobaczyć znając sposób, w jaki Turasy robią interesy. Jovic musiał mu bardzo płakać w gabinecie, że Junco puścił go za pół-darmo.
Ale dlaczego za mało? Boban dobrze grał ofensywnie, ale w defensywie bardzo często się "obcinał". Do tego członek jednej z najgorszych linii obrony, często idiotycznie faulujący w okolicach pola karnego.

Poszedł do ligi tureckiej, a nie do Bundesligi z tych samych powodów dla których Guzmić wylądował w lidze chińskiej. Na ekstraklasę byli OK (chociaż to raczej stany średnie), ale to chyba tyle. Trzeba spojrzeć realnie, a nie przez pryzmat sympatii, bo wszyscy mamy związane z nimi przyjemne wspomnienia.

Moglibyśmy na nich zarobić jakby się trafił "frajer". Widocznie takiego nie było. Rynek wycenił ich jak wycenił.

Wybaczcie, ale Bereszczyński ma o wiele lepsze CV i sprawdzał się na tle poważniejszych rywali niż Górnik Łęczna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.01.2017 o godz. 17:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując