Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75753
Stary 13.01.2017, 16:44
Nie, ale ma znaczenie pozycja druzyny. Jestem pewny, ze Boban na poziomie powiedzmy europejskim dalby rade, ale jestemy tu gdzie jestesmy. Czyli wychodzi na to, ze za Ryska i Bobana wzielismy okolo 600-700k euro.
Odpowiedz cytując