Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75752
Stary 13.01.2017, 16:40
rozarian napisał(a):Wyświetl post
No dobra grał W LM Bereszyński (już abstrahuję od tego ile obrona Legii dostała bramek), ale aż niespełna 7-krotna różnica? Tak sprzedają paserzy (nikogo nie obrażając).
Cóż,

Ja mogę napisać tak - Jović słaby fizycznie - nie wytrzyma bardziej intensywnej gry. Błyszczał na razie tylko w naszej ekstraklasie, podobnie jak Stilić. Stilić nie istniał za granicą (Turcja, Ukraina) to gwiazda tylko ligi polskiej i bośniackiej. Z Jovicem może być podobnie. Może tak sobie myślał kupujący. Za duże ryzyko - dlatego dał tyle ile dał


Bereszyński ma większy potencjał. Dał radę w lidze mistrzów - jest szybszy, silniejszy. Technicznie chyba nawet lepszy. Ma większy potencjał. Półka wyżej.

Ja przynajmniej tak to widzę. Ale oczywiście gdyby Jovic zagrał w pucharach i coś tam pokazał to cena mogłaby być za niego większa.

btw
Zawsze pisałem że z naszej ligi statystycznie najwięcej zarabia się na sprzedaży polskiego "drewna" i dlatego tak ważne jest żeby to utalentowane "drewno" wyławiać, szlifować i czasem coś sprzedać
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 13.01.2017 o godz. 16:46.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując