rozarian napisał(a):

|
No dobra grał W LM Bereszyński (już abstrahuję od tego ile obrona Legii dostała bramek), ale aż niespełna 7-krotna różnica? Tak sprzedają paserzy (nikogo nie obrażając).
|
Cóż,
Ja mogę napisać tak - Jović słaby fizycznie - nie wytrzyma bardziej intensywnej gry. Błyszczał na razie tylko w naszej ekstraklasie, podobnie jak Stilić. Stilić nie istniał za granicą (Turcja, Ukraina) to gwiazda tylko ligi polskiej i bośniackiej. Z Jovicem może być podobnie. Może tak sobie myślał kupujący. Za duże ryzyko - dlatego dał tyle ile dał
Bereszyński ma większy potencjał. Dał radę w lidze mistrzów - jest szybszy, silniejszy. Technicznie chyba nawet lepszy. Ma większy potencjał. Półka wyżej.
Ja przynajmniej tak to widzę. Ale oczywiście gdyby Jovic zagrał w pucharach i coś tam pokazał to cena mogłaby być za niego większa.
btw
Zawsze pisałem że z naszej ligi
statystycznie najwięcej zarabia się na sprzedaży polskiego "drewna" i dlatego tak ważne jest żeby to utalentowane "drewno" wyławiać, szlifować i czasem coś sprzedać
