|
^^ doświadczenie w futbolu na poziomie piłkarza nie daje nikomu kompetencji w zawodzie trenera. Ilu mieliśmy świetnych piłkarzy którzy zostali średnimi trenerami?. Chociażby Kulawik czy Kmiecik to sztandarowe przykłady, osiągnięć piłkarskich im odmówić nie można, a z trenerką to już średnio poszło.
|