|
No to niestety pierwsza lekka wtopa Junco. 300k Euro to zdecydowanie za mało. Kolejnych 100k możemy równie dobrze nigdy nie zobaczyć znając sposób, w jaki Turasy robią interesy. Jovic musiał mu bardzo płakać w gabinecie, że Junco puścił go za pół-darmo.
|