Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75748
Stary 13.01.2017, 16:19
No to niestety pierwsza lekka wtopa Junco. 300k Euro to zdecydowanie za mało. Kolejnych 100k możemy równie dobrze nigdy nie zobaczyć znając sposób, w jaki Turasy robią interesy. Jovic musiał mu bardzo płakać w gabinecie, że Junco puścił go za pół-darmo.
Odpowiedz cytując